KONST / Litografier / Litografi 16165318
nr 1616 5318
Litografi
2 st. Oidentifierad Konstnär, Komposition, Signerad. -78, numrerad 35/40 resp. 16/75. Bildmått: 82x57 cm. Bladets mått: 88x62 cm, oramat löst blad
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:54:27
100 kr
150 kr
200 kr
600 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor